Overslaan naar hoofdinhoud
Overslaan naar hoofdinhoud
Microsoft in uw gemeenschap
Gemeenschap

East Point, Georgia datacenter project update

Overzicht van de East Point campus van Microsoft 

Microsoft bouwt een datacentercampus in East Point. Het werk dat nu plaatsvindt is de eerste fase van de ontwikkeling, die een datacentergebouw, een elektriciteitsonderstation, privacyschermen, ondersteunende faciliteiten en landschapsarchitectuur omvat. Bezoek onze projectoverzichtspagina voor meer informatie.

dinsdag 11 april 2024 

Neem deel aan een informatieve briefing over het proces voor het breken van rotsen op de campus van het Microsoft East Point-datacenter.

Details van het evenement – Noteer de nieuwedatum en locatie.

 • dinsdag, april 16, 2024
 • 6 - 7:30 uur ET
 • Hampton Inn & Suite Atlanta Airport West, 3450 Creek Pointe Way East Point, GA 30344

Agenda

Ons team zorgt voor updates over het breken van rotsen, waaronder:

 • Luchtfoto's van het voltooide werk
 • Een bijgewerkt schema

13 maart 2024 

Samenvatting informatiebijeenkomst Gemeenschap

Op maandag 26 februari 2024 organiseerde Microsoft zijn11e informatiesessie over het bouwproject van het datacenter om de zorgen te bespreken die omwonenden de afgelopen weken hadden over het uitgraven van rotsen.

Tijdens de vergadering verzamelde ons team feedback en gaf het informatie over veiligheidsmaatregelen bij het uitgraven van rotsen, vergunningen en regelgeving, naleving en trillingsmonitoring.

De sessie werd bijgewoond door de burgemeester van East Point, Deana Holiday Ingraham, de raadsleden van afdeling D, Rogers en Bulter, leiders uit de buurt, gemeentepersoneel en vertegenwoordigers van Georgia Power en Microsoft.

De aanwezigen deelden hun gedachten, zorgen en suggesties over het project. Bewoners bekeken ook het bijgewerkte locatieplan, visuele renderings en informatieborden met de mogelijkheid om één-op-één te spreken met materiedeskundigen om vragen te stellen en feedback te delen over het ontwerp van de datacentercampus, de bouw en de gemeenschapsinvesteringen.

De feedback van de leden van de gemeenschap had betrekking op de omvang en frequentie van het graafwerk dat door de onderaannemers werd uitgevoerd. Het team heeft een aantal volgende stappen genomen om de bezorgdheid weg te nemen. Gezien het specifieke publiek en de gedetailleerde aanpak gaan we rechtstreeks in gesprek met de betrokken buren.

Kom naar de volgende vervolgsessie op30 maart 2024.

Microsoft East Point datacenter informatiebijeenkomst voor de gemeenschap

Datum: 30 maart 2024

Tijd: 11 AM - 12:30 PM

Locatie: Four Points by Sheraton | Atlanta Luchthaven West

3520 Noordelijke Woestijnaandrijving
East Point, GA 30344

Voor verfrissingen wordt gezorgd

21 februari 2024

Informatievergadering van de Gemeenschap

Microsoft nodigt je uit op 26 februari voor een overzicht van het bouw- en afgravingsschema.

Datum: 26 februari 2024

Tijd: 18.30 - 20.00 uur

Locatie: Four Points by Sheraton Atlanta Airport West (3520 North Desert Drive, East Point, GA 30344)

Als u vragen hebt over het proces van het breken en verwijderen van gesteente, neem dan contact op met Bill Wingeleth van Lemartec op (801) 550-6025. Als je nog meer zorgen hebt over het project, kun je contact opnemen met Jon McKenley van Microsoft op (470) 832-6713.

25 januari 2024

Datacenter project update

De bouw van het datacenter zal naar verwachting op 1 februari 2024 worden hervat. Hieronder volgt een overzicht van onze inspanningen om omwonenden op de hoogte te houden van deze volgende fase van het werk, die het vrijmaken van het terrein en het uitgraven van rotsen omvat.

In november 2023 ontmoette het Microsoft datacenter projectteam de buren van East Point om de start van de bouw te bespreken, gesprekken te voeren en informatie te geven over wat ze kunnen verwachten.

Op basis van de feedback die we in augustus 2023 ontvingen, boden we een virtuele en ochtendbijeenkomst aan om de bijeenkomsten toegankelijk te maken voor alle bewoners. De drie open discussies die op 14, 29 en 30 november werden gehouden, weerspiegelen ons streven om transparant te zijn over de activiteiten op de projectlocatie en om ervoor te zorgen dat de materiedeskundigen beschikbaar waren om vragen te beantwoorden en de feedback uit de gemeenschap te begrijpen.

Bespreking recapitulatie:

 • Elke sessie bestond uit vertegenwoordigers van de brandweer van East Point, Microsoft, de hoofdaannemer Lemartec en de onderaannemer Gamble Seismograph.
 • De ingenieurs en constructie-experts van Lemartec en Gamble Seismograph bespraken de plannen om met de bouw te beginnen en specifiek de technische aspecten van het project.
 • De materiedeskundigen van Gamble Seismograph gaven ook informatie over de uitgevoerde milieubeoordelingen, maatregelen voor geluidsbeheersing en hun naleving van strenge veiligheidsvoorschriften.
 • Om een gezamenlijke aanpak te bevorderen, werd elke bijeenkomst afgesloten met een open forum waar omwonenden hun gedachten en suggesties één op één deelden met vertegenwoordigers van Lemartec en Gamble Seismograph. Deze betrokkenheid zorgde voor een directe dialoog tussen de omwonenden en de experts van de onderaannemers, wat een beter begrip van de komende bouwactiviteiten bevorderde.

Na de discussiesessies coördineerde het projectteam van het datacenter met Lemartec en Gamble Seismograph om specifieke omwonenden op de hoogte te brengen van de geplande werkzaamheden, samen met veelgestelde vragen om duidelijk te maken wat ze kunnen verwachten. Kennisgevingsbrieven werden per post verstuurd en huis-aan-huis verspreid tussen 21 november 2023 en 5 januari 2024.

Wanneer de bouw op 1 februari 2024 wordt hervat, krijgen Lemartec en Gamble Seismograph toestemming van de stad East Point om te werken tussen de toegestane uren van 8 uur 's ochtends tot zonsondergang, maandag tot en met vrijdag, en van 9 uur 's ochtends tot zonsondergang, zaterdag en zondag. Het uitgraven van rotsen is echter beperkt tot de uren tussen 10.00 en 16.00 uur van maandag tot en met vrijdag.

Voor vragen of opmerkingen over de bouw kunt u contact opnemen met Jeff Cole op (770) 949-0668 of Bill Wingeleth op (305) 273-8676. Als u zich zorgen maakt over de gemeenschap, neem dan contact op met de Microsoft Community Engagement Lead, Jon McKenley op (470) 832-6713.

Bedankt voor uw partnerschap. We zullen de gemeenschap van East Point op de hoogte blijven houden van het Microsoft datacenter project.

East Point Datacenter Recente vooruitgang en wat volgt

14 september 2023 

Op 16 augustus 2023 organiseerde Microsoft zijn zevende informatiesessie over de geplande East Point datacenter campus om de laatste en belangrijkste projectupdates te delen, waaronder nieuwe community-driven site plan changes en community investments.

Aankondigingen waren onder andere:

 • Toevoeging van een stevige privacymuur van 8-10 ft.en extra bomen voor extra afscherming tussen het datacenter en woonhuizen. De direct betrokken buren kozen unaniem voor deze afscherming.
 • Toevoeging van trottoirslangs Ben Hill Road.
 • Toevoeging van landschapsarchitectuur langs Ben Hill Road Microsoft zal volgroeide en sneller groeiende bomen van minstens 15 meter hoog planten langs Ben Hill Road om de datacentercampus verder af te schermen en op een natuurlijke manier te laten opgaan in de omgeving.
 • Het herontwerpen van het microzwembad van de retentievijver om de problemen met stilstaand water aan te pakken om het potentieel voor muggenbroed te verminderen.
 • De bijgewerkte transmissielijntracés van Georgia Power vermijden de impact op woonwijken en verminderen het kappen van bomen.

Vertegenwoordigers van Microsoft, de burgemeester van East Point, Deana Holiday Ingraham, en partners van Georgia Power waren aanwezig om de meer dan 40 aanwezige gemeenschapsleden te ontmoeten. Naast de aankondigingen werden er updates gegeven over de volgende stappen in het project, waaronder voortdurende coördinatie met de stad East Point en bijbehorende vergunningsprocessen, komende bouwactiviteiten en toekomstige mogelijkheden voor leden van de gemeenschap om betrokken en geïnformeerd te blijven.

De aanwezigen deelden actief hun gedachten, zorgen en suggesties over het project. Onder de besproken onderwerpen waren verkeer, lawaai, straatverlichting en speciale groene ruimte op de locatie voor gebruik door de gemeenschap.

In realtime werden enkele beslissingen genomen over het toevoegen van een verkeerslicht bij de hoofdingang langs Ben Hill Road, het onderzoeken van de plaatsing van een "pocketpark" op het terrein, het coördineren met het plaatselijke nutsbedrijf om de bestaande wegverlichting langs Ben Hill Road te verbeteren, evenals het implementeren van geluidsreducerende maatregelen.

Tijdens de infosessie konden de deelnemers op hun eigen tempo het bijgewerkte bouwplan, de visuele renderings en de informatieborden bekijken, terwijl ze één-op-één konden spreken met deskundigen op dit gebied om vragen te stellen en feedback te delen over het ontwerp van de datacentercampus, de bouw en de gemeenschapsinvesteringen.

Als je niet in staat was om de informatiesessie bij te wonen of als je de bijgewerkte renderings die tijdens de bijeenkomst zijn gemaakt nog eens wilt bekijken, kijk dan hieronder:

Blijf verbonden

Voor vragen over het project kunt u contact opnemen met de Community Engagement Manager, Jon McKenley, via eastpointdc@microsoft.com of (470) 832-6713.

 

Extra bronnen:

1 maart 2023

Op 9 februari 2023 organiseerde Microsoft samen met de stad East Point een informatiebijeenkomst om een nieuw, aanzienlijk gewijzigd ontwerp bekend te maken dat de feedback van de gemeenschap van de afgelopen maanden weerspiegelt.

Op basis van de feedback van de gemeenschap zijn de voorgestelde locatieplannen aangepast:

 • Het onderstation uit de buurt van woningen plaatsen en de zichtbaarheid ervan beperken.
 • Vermindering van de locatiecapaciteit van drie naar twee datacentergebouwen om de verplaatsing van het onderstation mogelijk te maken.
 • De nooduitgang verder weg van de huizen langs Ben Hill Road.
 • vergroting van de buffer tussen het ATL06-gebouw en de buren in het Heritage Park door het gebouw verder naar het noorden te verplaatsen.
Bijgewerkt terreinplan op basis van de inbreng van de gemeenschap

De feedback van de ontmoetingsplatforms betrof vooral suggesties voor het toevoegen van privacyschermen tussen aangrenzende buren en het ATL06-datacentergebouw, het planten van meer volwassen/snelgroeiende bomen om de locatie sneller af te schermen, mogelijkheden voor groenvoorzieningen en toekomstige partnerschappen met de gemeenschap.

Microsoft werkt samen met de stad East Point aan verdere verbeteringen om aan de technische eisen te voldoen en om extra functies en investeringen op te nemen die de feedback van de gemeenschap op de laatste bijeenkomst weerspiegelen. Het projectteam waardeert de voortdurende betrokkenheid bij de stad East Point en de leden van de gemeenschap en is vastbesloten om de gemeenschap op de hoogte te houden van onze vorderingen.

De informatiesessie op 9 februari was de vierde in een reeks bijeenkomsten met de gemeenschap van East Point, met eerdere bijeenkomsten in augustus, september en december 2022. Tijdens de infosessie konden de deelnemers in hun eigen tempo het bijgewerkte plan, visuele renderings en informatieborden bekijken en deelnemen aan een presentatie. Leden van de gemeenschap konden ook één-op-één spreken met deskundigen op dit gebied om vragen te stellen en feedback te geven over het ontwerp van het datacenter, de bouw en de investeringen van de gemeenschap.

Als u de informatiebijeenkomst niet kon bijwonen of de tijdens de bijeenkomst verstrekte renderings nog eens wilt bekijken, kijk dan hieronder:

Vergelijking van plattegronden

Ben Hill road kijkend naar de hoofdingangBen Hill Road kijkend naar het noordwesten richting nooduitgangKijkend naar nooduitgang op Ben Hill RoadVan woonhuizen in westelijke richting naar Ben Hill Road en datacenter campus

Voor vragen over het project kunt u contact opnemen met de Community Engagement Manager, Jon McKenley, via eastpointdc@microsoft.com of (470) 832-6713.

3 februari 2023

Informatievergadering van de Gemeenschap

Microsoft en de stad East Point nodigen u uit voor een informatiebijeenkomst over het datacenterproject en vertellen hoe we omgaan met de feedback uit de gemeenschap.

Datum: Donderdag 9 februari 2023

Tijd: 6-8 uur.

Locatie: Courtyard by Marriott Atlanta Airport West (3400 Creek Pointe Dr, East Point)

Tijdens de informatiebijeenkomst krijgt u de gelegenheid om:

 • Neem deel aan een open huis-achtige bijeenkomst en bezoek verschillende stations om meer te weten te komen over projectupdates.
 • Praat één-op-één met materiedeskundigen van Microsoft en de stad East Point om vragen te stellen en feedback en/of zorgen te delen.
 • Bekijk de bijgewerkte plattegrond en tekeningen van de datacenter campus.

4 januari 2023 

Op 14 december 2022 ontving de stad East Point Microsoft voor een derde bijeenkomst over het datacenterproject.

Tijdens de vergadering gaf Microsoft een voortgangsrapportage over hoe we werken aan de feedback van de gemeenschap van september 2022. In het bijzonder deelde Microsoft mee hoe we het stof van de bouw aanpakken, en presenteerde een eerste plan om de feedback van de gemeenschap over de locatie van het onderstation aan te pakken. Daarnaast stelde Microsoft een deskundige derde partij beschikbaar om vragen over gezondheid te beantwoorden.

Microsoft waardeert de voortdurende betrokkenheid bij de gemeenschap van East Point. Het projectteam denkt na over de feedback van de gemeenschap met betrekking tot de locatie van het onderstation, lawaai, verlichting, afscherming en voordelen voor de gemeenschap.

Microsoft werkt samen met de stad East Point aan opties om het onderstation en de nooduitgang te verplaatsen. We zullen de gemeenschap op de hoogte houden zodra we meer weten.

30 september 2022

Op 26 september ontving de stad East Point Microsoft voor een tweede bijeenkomst over het datacenter project. Microsoft waardeert de kans om met de inwoners van East Point in gesprek te gaan, antwoorden te geven op hun vragen van de eerste bijeenkomst, beelden te tonen van de locatie van het datacenter en vragen te beantwoorden.

Het projectteam denkt na over de feedback van de gemeenschap over het onderstation, het verkeer, de voordelen voor de gemeenschap en de bouwactiviteiten. We werken aan de vragen en feedback van de bijeenkomst en zullen de gemeenschap op de hoogte houden.

Middelen delen

Tijdens de bijeenkomst verzochten de leden van de gemeenschap om links naar de afzonderlijke afbeeldingen van de faciliteiten van het datacentrum en een rondleiding door het datacentrum. Deze beelden worden hieronder verstrekt.

Zicht op volledig gebouwde datacenter campus en nabijgelegen eigendommen
Zicht op primaire datacenter ingang op dag één en met volwassen bomen
Zicht op onderstation aan Ben Hill Road op dag één en met volwassen bomen
Alternatief zicht op het onderstation aan Ben Hill Road op dag één en met volwassen bomen

Aanvullende links

Virtuele tour van datacenter We Live in the Cloud

Voor vragen over het project kunt u een e-mail sturen naar eastpointdc@microsoft.com.


16 september 2022

Microsoft waardeert de interesse, feedback en vragen van de gemeenschap over ons datacenter in East Point. Tijdens een tweede bijeenkomst van de gemeenschap op 26 september willen we het plan delen om uw feedback te behandelen en een update geven over onze huidige toegestane bouwactiviteiten.

We luisteren en werken aan uw feedback.

Sinds onze vergadering van 22 augustus zijn we bezig geweest met het beantwoorden van uw vragen over het onderstation, de locatiebeoordeling en de voordelen voor de gemeenschap. We werken eraan om meer gedetailleerde antwoorden te geven, tekeningen van het onderstation te tonen en de voorgestelde verzachtende maatregelen te delen tijdens de vergadering van 26 september.

Op basis van jullie vragen en feedback hebben we al enkele wijzigingen aangebracht.

Verlenging van de tijdlijn voor het reageren op het verzoek om een onderzoek naar het verwijderen van rotsen

We hebben onze onderzoeksperiode verlengd om buren meer tijd te geven om te reageren. Als uw eigendom zich binnen 1,500 voet van de bouwplaats bevindt en u nog niet hebt gereageerd op het per aangetekende post verzonden verzoek om een onderzoek, bel dan 205-631-4867 om een onderzoek te plannen.

Extra bouwingang

De huidige bouwingang bevindt zich op Ben Hill Road net ten noorden van Somerled Trail en wij werken aan de voltooiing van de noordelijke ingang van Ben Hill Road(zie kaart). De nieuwe ingang zal dienen als hoofdingang voor het kantoor en de werkzaamheden op het noordelijke deel van het terrein. Zodra de noordelijke ingang klaar is, zal de zuidelijke ingang minder verkeer kennen en gebruikt worden voor leveringen en werkzaamheden die niet toegankelijk zijn via de andere ingang.

Communicatie

Wij begrijpen dat u wilt weten wat u bij de bouw kunt verwachten. Dit bericht is een begin en naarmate er meer informatie beschikbaar komt, kunt u updates vinden op local.microsoft.com/eastpoint .

Onthoud de datum voor de gemeenschapsbijeenkomst op 26 september

De stad East Point en Microsoft organiseren maandagavond 26 september een extra bijeenkomst voor de gemeenschap. Op deze bijeenkomst zullen we een update geven, uw vragen beantwoorden en tekeningen van het onderstation laten zien. Kijk voor meer details volgende week.

Update van de projectactiviteiten

De eerste fase van de bouw is begonnen met de voorbereidende werkzaamheden. De volgende activiteiten zijn aan de gang en hebben een vergunning gekregen van de stad East Point. Wij verwachten dat de voorbereidende werkzaamheden tegen december 2022 voltooid zullen zijn.

    • Toegang tot het terrein ontwikkelen
    • Levering van uitrusting en materiaal
    • Voorbereiding van het terrein, inclusief verwijdering van vegetatie, stenen en bestaande telefoon- en elektriciteitspalen.
    • Bodemverbetering (bv. afvlakken van het terrein)

De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 19.00 uur, en er wordt niet gewerkt op feestdagen. Veiligheid is een topprioriteit, dus er zijn veiligheidsagenten ter plaatse en dagelijkse veiligheidsbriefings. Wanneer er behoefte is aan verkeerscontrole, zetten we een verkeersregelaar in om de veiligheid van de gemeenschap te garanderen en het verkeer in beweging te houden. Bovendien past ons team de beste praktijken toe om stof en puin te beperken en hebben we een straatveger ingehuurd om ervoor te zorgen dat er geen vuil of grind op de wegen achterblijft. Verder is er een waterwagen ter plaatse om het stof laag te houden.

Microsoft blijft samenwerken met de stad East Point om de vergunningen te coördineren voor de volgende werkzaamheden, waaronder het breken en verwijderen van rotsen. We stellen uw geduld op prijs terwijl onze bouwploegen werken aan de veilige bouw van dit nieuwe datacenter. We zullen aanvullende bouwupdates geven voor de volgende fasen.

Voor vragen over het project kunt u contact opnemen met eastpointdc@microsoft.com.